Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lipcowe "Wysokie Obcasy Extra" z nowym logo i makietą

Na okładce lipcowych "Wysokich Obcasów Extra" zamieszczono zdjęcie Helen Mirren, brytyjskiej aktorki teatralnej, telewizyjnej i filmowej (materiały promocyjne)

Lipcowy numer miesięcznika "Wysokie Obcasy Extra" (Agora), dostępny w sprzedaży od 15 czerwca, ma nowe logo, makietę i szatę graficzną, opracowaną przez Jacka Utkę.

Jak podkreśla Jacek Utko, nowa makieta „Wysokich Obcasów Extra” jest zmianą rewolucyjną. – To nowe logo, nowe fonty, nowe działy i rubryki – zaznacza.

"Wysokie Obcasy Extra" bardziej uporządkowane

– Dzięki temu magazyn jest bardziej nowoczesny, wysublimowany, zadziorny, a jednocześnie czerpie z klasyki. Na jego łamach pojawiło się dużo krótkich form, kilka rubryk i sekcji zostało skróconych, a inne rozszerzone – przewartościowaliśmy układ pisma, żeby bardziej odpowiadał oczekiwaniom czytelników. Zależało nam na tym, żeby miesięcznik był bardziej przyjazny, uporządkowany, łatwiejszy w odbiorze, mniej hermetyczny, ale zarazem z klasą – to niełatwe połączenie i największe wyzwanie w projekcie – wyjaśnia Jacek Utko.

Czytaj też: Jessica Alba dołącza do zarządu Yahoo. Ta Jessica Alba

Jak z kolei podkreśla redaktorka naczelna magazynu Aleksandra Klich, w „Wysokich Obcasach Extra” pojawią się nowe poradnikowe formaty i teksty ekspertek. – Ulepszyłyśmy również nawigację, wyraźniejszy jest też temat numeru. Zachowałyśmy naszą unikatową wartość na rynku pism kobiecych: w „Wysokich Obcasach Extra” cały czas jest dużo do czytania – podkreśla Klich.

Z miesięcznikiem nadal związane są znane i lubiane autorki oraz ekspertki: Natalia de Barbaro, Dorota Szelągowska, Grażyna Plebanek, Dorota Wellman, Katarzyna Kucewicz i Joanna Okuniewska, a także pisarze i publicyści Mariusz Szczygieł i Michał Cichy. Oprócz tego redakcja zaprosiła do współpracy Magdę Grzebałkowską i Ewę Winnicką – autorki podcastu „Jak się starzeć bez godności". Ich pierwszy tekst pojawi się właśnie w lipcowym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra”.

Czytaj też: Radiowa Trójka bez Aleksandry Kaczkowskiej. Nie przedłużono jej umowy

Tematem numeru jest hasło „Weź oddech” – na łamach pisma pojawią się m.in. artykuły i wywiady o tym, jak odpoczywać i zatrzymać się w pędzącym świecie.

Lipcowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” kosztuje 9,99 zł.

(MZD, 16.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.