Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wyborcza.pl uruchamiła kolejny podcast – tym razem o zdrowiu

"Zdrową rozmowę" prowadzą Katarzyna Staszak i Margit Kossobudzka (fot. materiały prasowe)

Od dziś co środę na Wyborcza.pl będzie zamieszczany podcast o tematyce zdrowotnej. Jego autorkami są Katarzyna Staszak i Margit Kossobudzka – dziennikarki działu Nauka i zdrowie.

Producentkami „Zdrowej rozmowy” są Urszula Pieczek i Julia Radziwiłł. W pierwszym odcinku jest o tym, jak dożyć w zdrowiu stu lat, w następnych będzie m.in. o tym, czy można mieć alergię na komary i być otyłym bez nadwagi.

Czytaj też: Spółka Srebrna i Tomasz Sakiewicz podzielą się dywidendą ze Słowa Niezależnego

Audycje będą publikowane na Wyborcza.pl i Tokfm.pl oraz na platformach Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, YouTube. Nowe odcinki pojawiać się będą w każdą środę o 6 rano.

W serwisie Wyborcza.pl dostępny jest też codzienny podcast „8.10” (cykle „Jutronauci” i „Książki. Magazyn do słuchania”), „Warszawa nadaje” – o życiu w stolicy, audycje online „Mistrzowie słowa” oraz podcasty „Wysokich Obcasów”.

Czytaj też: Ponad milion użytkowników przeczytało w WP tekst o zakonnicach znęcających się nad dziećmi

(BAE, 15.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.