Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ukraiński projekt Marca Wilkinsa i Papaya Films na festiwalu Docs Against Gravity

Papaya Films i Docs Against Gravity wspierają filmowy projekt "u4Ukraine" Marca Wilkinsa (fot. materiały prasowe)

Papaya Films i Docs Against Gravity wspierają filmowy fundraisingowy projekt "u4Ukraine", zrealizowany przez Marca Wilkinsa.

Szwajcarski reżyser jest reprezentowany i współpracuje z Papaya Films przy projektach reklamowych oraz treściach oryginalnych. Celem inicjatywy, w ramach której powstała seria krótkich filmów, jest opowiedzenie historii o kreatywności i odwadze ludzi na terenie Ukrainy. Seria ma uwrażliwić świat zachodni na to, jak wojna dotknęła zwykłych ludzi związanych z przemysłem kreatywnym. Na końcu każdego filmu wyświetlana jest informacja o możliwości przekazania bohaterowi filmu darowizny, która dotrze do niego w ciągu 48 godzin.

Czytaj też: Starbucks też definitywnie wycofuje się z Rosji

Kilkuminutowe dokumenty Marca Wilkinsa są wyświetlane przed filmami w programie online oraz na pokazach plenerowych. Screeningi odbywają się na placu Defilad w Warszawie od 23 maja do 3 czerwca.

(AMS, 26.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.