Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Janowski zamiast Krzysztofa Cugowskiego w jury "Twoja twarz brzmi znajomo"

Robert Janowski jest zwycięzcą 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Piosenkarz i prezenter Robert Janowski będzie w następnym sezonie jurorem show "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie – ustalił "Presserwis".

Janowski zastąpi w tej roli wokalistę Krzysztofa Cugowskiego, który wiosną tego roku oceniał uczestników 16. edycji. Z naszych informacji wynika, że pozostali jurorzy – Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Michał Wiśniewski – pozostają w programie.

Czytaj też: Eurowizja z największą oglądalnością w historii. EBU nadal bez decyzji ws. manipulacji wynikami

Robert Janowski jest zwycięzcą 15. sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo". Był też gościnnie jurorem w jednym odcinku 16. edycji tego programu. Pod koniec maja będzie w Polsacie współprowadzącym koncert z okazji Dnia Dziecka.

W latach 1997–2018 był związany z TVP, gdzie prowadził teleturniej "Jaka to melodia?". Przestał być jego gospodarzem, bo nie zgodził się na zmiany w formule teleturnieju. W 2019 roku prowadził w TV Puls show "Gra muzyka".

Według Nielsen Media 16. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" śledziło średnio 1,54 mln widzów. Show notował ok. 100 tys. widzów mniej, niż rok temu, ale w czasie jego emisji stacja nadal prowadziła zarówno w grupie ogólnej, jak i komercyjnej 16-59.

Czytaj też: RAS Polska nie zaprzecza, że w sprawie zachowań Tomasza Lisa pracowała komisja

(MNIE, 26.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.