Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Janowski poprowadzi w Polsacie koncert z okazji Dnia Dziecka

Robert Janowski będzie współprowadzącym koncert Polsatu i Fundacji Polsat, wystąpi też jako wokalista (fot. materiały prasowe)

Prezenter i piosenkarz Robert Janowski będzie współprowadzącym koncert Polsatu i Fundacji Polsat organizowany z okazji Dnia Dziecka.

Wydarzenie odbędzie się 29 maja w Skierniewicach.

Robert Janowski współpracuje z Polsatem

Na scenie wystąpią m.in. Justyna Steczkowska z synem, Michał Wiśniewski z córkami, Artur Gadowski z córką, Robert Gawliński z synami i Sara James z ojcem. Gospodarzami koncertu będą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Robert Janowski.

Czytaj też: Spółki kontrolowane przez Solorza chcą skupić do 35 mln akcji Cyfrowego Polsatu

Monika Janowska, menedżerka piosenkarza, mówi, że propozycja prowadzenia koncertu padła ze strony stacji. Janowski wystąpi też na scenie jako wokalista. Jak dodaje menedżerka, na razie nie ustalono, czy współpraca z Polsatem będzie kontynuowana przy innych projektach.

Robert Janowski w latach 1997–2018 był związany z TVP, gdzie prowadził teleturniej "Jaka to melodia?". Przestał być jego gospodarzem, bo nie zgodził się na zmiany w formule teleturnieju. W 2018 roku w Polsacie był gospodarzem miniprogramu "Aż chce się żyć". W 2019 roku prowadził w TV Puls show "Gra muzyka". Jest zwycięzcą 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Był też jurorem w jednym odcinku 16. edycji tego programu.

Czytaj też: Reakcje po nominacji Dawida Wildsteina na wicedyrektora radiowej Trójki

(MNIE, 17.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.