Dział: PRASA

Dodano: Maj 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Andrysiak prezesem Stowarzyszenia Gazet Lokalnych

Andrzej Andrysiak wydawca "Gazety Radomszczańskiej" pokieruje działaniami SGL (fot. J.J.)

Andrzej Andrysiak, wydawca "Gazety Radomszczańskiej", został w piątek wybrany na prezesa Rady Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych.

W czasie walnego zebrania członków Stowarzyszenia Gazet Lokalnych, którego jednym z punktów były wybory nowego zarządu. Andrzej Andrysiak został wybrany na 4-letnią kadencję. 

Andrzej Andrysiak jest wydawcą "Gazety Radomszczańskiej" i ekspertem szkoleń "Media Forum. Rozwój Lokalny". W przeszłości był redaktorem naczelnym "Życia Warszawy" i wicenaczelnym "Dziennika Gazety Prawnej". Był też producentem w Polsat News. W styczniu br. został redaktorem naczelnym nowej telewizji News 24. Jednak w kwietniu zrezygnował z pełnienia tej funkcji.  

Pięć osób w zarządzie SGL 

W skład zarządu Stowarzyszenia weszli również wybrani na kolejną kadencję Marta Ringart-Orłowska, wydawca "Kuriera Gmin",  Jerzy Jurecki z "Tygodnika Podhalańskiego",  Maciej J. Kowalski z "Nowego Wyszkowiaka". Dołączył do nich Jakub Dźwilewski z "Dobrej Gazety". W tej kadencji Rada Wydawców obradować będzie w 5-osobowym składzie.

(PAR, 20.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.