Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Maj 19, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Disney+ także zaoferuje pakiet z reklamami

Reklamy w Disney+ mają nie przekraczać czterech minut na godzinę

Serwis streamingowy Disney+ jeszcze przed końcem roku zamierza wprowadzić dla abonentów tańszy pakiet, ale z reklamami. Na razie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Reklamy mają mieć charakter family friendly, tzn. nie mogą promować alkoholu czy polityków. Serwis nie zamierza wyświetlać żadnych reklam na profilach stworzonych dla dzieci, a także przy treściach stworzonych z myślą o młodszych odbiorcach, nawet jeśli będą włączane na dorosłych profilach. Bloki reklamowe będą trwały cztery minuty na godzinę, czyli tyle, ile w konkurencyjnym HBO Max i dwa razy krócej niż w innym serwisie koncernu Disneya - Hulu.

Czytaj też: Disney+ za trzy lata przegoni Netflixa. Za pięć lat będzie 1,6 mld odbiorców streamingu

Pakiet z reklamami ma być tańszy od standardowego, ale na razie ceny nie podano. Obecnie abonament w USA kosztuje 7,99 dol. miesięcznie i 79,99 rocznie.

Do końca roku ofertę z reklamami wprowadzi także Netflix.

W Polsce Disney+ zadebiutuje 14 czerwca.

Czytaj też: Rosyjski Google ogłasza upadłość

(MAC, 19.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.