Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mateusz Gessler przechodzi z TVN do Polsatu, poprowadzi "Hell's Kitchen"

Gessler miał być szefem kuchni w "Hell's Kitchen" już w pierwszej edycji (fot. materiały prasowe)

Mateusz Gessler będzie szefem kuchni w siódmej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" w Polsacie – nieoficjalnie ustalił Press.pl.

– Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – mówi Mateusz Gessler. Udziału Gesslera w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" nie komentuje też Polsat.

"Hell's Kitchen" z Matueszem Gesslerem

Z naszych informacji wynika jednak, że zdjęcia do siódmej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" już się zakończyły. Były realizowane w kwietniu i maju. Na antenie Polsatu program będzie można śledzić najprawdopodobniej jesienią.

Czytaj też: TVN w paśmie "MasterChef Junior" wiceliderem w grupie 16-49

Mateusz Gessler jest kucharzem, restauratorem i autorem książek kulinarnych. Obecnie pojawia się w TVN. Razem z Dorotą Szelągowską poprowadzi cykl kulinarny "Wszystkiego słodkiego", emitowany w TVN, TVN Siedem, TVN Style i Food Network. Z naszych informacji wynika, że nadal jest też wpisany do grafiku programu "Dzień dobry TVN", w którym przedstawia przepisy kulinarne. Wcześniej, od wiosny 2016 do wiosny 2021 roku, był jurorem w "MasterChef Junior". W TVN prowadził ponadto reality show "Drzewo marzeń".

Mateusz Gessler szefem kuchni w "Hell's Kitchen" miał być już w pierwszej edycji, wiosną 2014 roku, ale jeszcze przed startem nagrań wycofał się z programu z powodów osobistych. Od pierwszej do piątej edycji rolę szefa pełnił Wojciech Modest Amaro, a w szóstej – Michał Bryś.

Program, w którym uczestnicy prowadzą restaurację, dla Polsatu produkuje Jake Vision.

Czytaj też: Reakcje po nominacji Dawida Wildsteina na wicedyrektora radiowej Trójki

(MNIE, KOZ, 17.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.