Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Gugała wraca na główną antenę Polsatu, poprowadzi "Prezydentów i premierów"

Program "Prezydenci i premierzy" będzie można oglądać w soboty o 19.15 na głównej antenie Polsatu oraz w Polsat News (fot. materiały prasowe)

Jarosław Gugała po pięcioletniej przerwie wróci na główną antenę Polsatu. Będzie tam prowadził znany z Polsat News magazyn "Prezydenci i premierzy".

Od tego tygodnia program "Prezydenci i premierzy" będzie można oglądać w soboty o 19.15 na głównej antenie Polsatu oraz w Polsat News, zamiast sobotniego "Gościa Wydarzeń".

Czytaj też: Maile Dworczyka: Manna chcieli zwolnić już w 2019 r. Dyskusje na szczeblu premiera

"Prezydenci i premierzy" w całości będą nadawani w Polsat News, a w Polsacie będzie dostępna pierwsza część programu. Jak ustaliliśmy, formuła cyklu nie ulegnie większym zmianom.

Z informacji "Presserwisu" wynika, że o awansowaniu programu na główną antenę ekipa dowiedziała się w ostatnich dniach. "Prezydentów i premierów" nie było też pierwotnie w majowej ramówce Polsatu.

Czytaj też: Dziennikom Polska Press pomoże państwowy Tauron. Kupi prenumeraty dla pracowników

W programie Jarosław Gugała rozmawia m.in. z Bronisławem Komorowskim, Janem Krzysztofem Bieleckim, Waldemarem Pawlakiem oraz Leszkiem Millerem. Dotychczas magazyn był nadawany w niedziele o 21, ale tylko w Polsat News. W tym paśmie stacja ma teraz nadawać powtórki programu "Czysta Polska".

Do początku 2018 roku Jarosław Gugała prowadził w głównym Polsacie "Wydarzenia" o 18.50. Przestał być ich gospodarzem, bo - jak tłumaczył - dostał od kierownictwa stacji zadanie przeformatowania wieczornego wydania serwisu. Do programu o 18.50 już jednak nigdy nie wrócił. Obecnie w Polsat News prowadzi "Prezydentów i premierów", "Wydarzenia wieczorne" oraz "Obraz dnia".

Czytaj też: Zdaniem REM Adrian Klarenbach z TVP Info naruszył zasady obiektywizmu i uczciwości dziennikarskiej

(MNIE, 13.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.