Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PZU rozszerza współpracę z Amp Futbol Polska

W projekcie PZU Futbol Plus bierze udział dziewięć akademii piłkarskich (fot. materiały prasowe)

PZU zostało sponsorem tytularnym wszystkich akademii futbolowych prowadzonych w ramach projektu PZU Futbol Plus, stworzonego z myślą o dzieciach z niepełnosprawnościami.

PZU Futbol Plus to inicjatywa, która pomaga budować ośrodki i drużyny piłkarskie przystosowane do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami. Obecnie do projektu należy dziewięć akademii: Futbolowa Banda - Warszawa, Kuloodporni Bielsko-Biała, Jaguar Kids Gdańsk, Wroclove Eagles Wrocław, Pełnosprytni Poznań, Mega Mocni Kielce, Stomil Olsztyn, Mistrzowie Świata Krosno oraz Ukryty Skarb Lublin.

Czytaj też: Internauci zarzucają Lidlowi wykorzystywanie ukraińskiej flagi do promocji

PZU od 2021 roku jest głównym partnerem stowarzyszenia Amp Futbol Polska i wspiera finansowo reprezentację Polski, PZU Amp Futbol Ekstraklasę, a także inicjatywy dziecięce - Junior Amp Futbol i Futbolowa Banda.

(KAP, 12.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.