Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telekamery 31 maja w TV Puls

TV Puls wyemituje uroczystość w formie retransmisji (screen: YouTube/TV Puls)

We wtorek 31 maja TV Puls pokaże jubileuszową, 25. galę wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia".

TV Puls wyemituje uroczystość w formie retransmisji. Wydawnictwo Bauer poinformowało, że prawem do wyłącznej obsługi medialnej wydarzenia dysponuje agencja AKPA.

Czytaj też: Kanał informacyjny News 24 planuje wejść na satelitę

Głosowanie w tegorocznej edycji zakończyło się 27 stycznia, ale ze względu na sytuację pandemiczną ogłoszenie wyników zostało przesunięte na maj. Głosować można było w trzech kategoriach głównych oraz jednej specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn "Netfilm". W związku z jubileuszem nominowani w kategoriach głównych byli też laureaci Telekamer z poprzednich edycji, od początku trwania plebiscytu. W pozostałych kategoriach laureatów wybrało jury złożone z redaktorów "Tele Tygodnia".

Członkowie kapituły Telekamer, w której skład wchodzą laureaci Złotych Telekamer z poprzednich lat, przyznali wyróżnienia w dwóch kategoriach: Człowiek Roku i Produkcja Roku.

Telekamery w TV Puls oglądać będzie można po raz trzeci.

Czytaj też: TVP powtórzyła dokument Marcina Tulickiego o Tusku "na specjalne życzenie widzów"

(KOZ, 09.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.