Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Statuetka AD Mana X-lecia wystawiona na licytację pozostanie w 180heartbeats + JvM

Za pieniądze z licytacji statuetki AD Mana X-lecia udało się kupić sześć kamizelek kuloodpornych (fot. materiały prasowe)

Marcin Gaworski, szef agencji 180hearbeats + Jung v. Matt, pozostanie właścicielem statuetki AD Mana X-lecia konkursu AD WO/MAN 2021 zorganizowanego przez "Press". Wcześniej przeznaczył ją na licytację, by wspomóc walcząca Ukrainę. I zebrał na szczytny cel prawie 12 tysięcy zł.

Marcin Gaworski reprezentuje jedną z najlepszych niezależnych agencji interaktywnych na świecie – Jung v. Matt Hamburg. Działa na rzecz innowacji, wspiera rozwój młodych, uczestniczy w branżowych inicjatywach.

Czytaj też: Ponad 60 tys. złotych w zbiórce Karoliny Bacy-Pogorzelskiej dla Batalionu Donbas

Na gali organizowanego przez "Press" konkursu AD WO/MAN 2021 otrzymał za swe zasługi tytuł AD Mana X-lecia. "Trudno się cieszyć w takiej sytuacji, ale dziękuje bardzo za tę nagrodę. Pomagajmy Ukrainie" - apelował podczas gali. Potem ogłosił na Facebooku: "Statuetka, którą otrzymałem, przypomina grubością blachę w kamizelkach kuloodpornych. Zainspirowało mnie to do stworzenia zbiórki na rzecz Ukrainy". Zebrane z licytacji nagrody pieniądze zadeklarował przeznaczyć na kamizelki kuloodporne dla żołnierzy 24. Brygady Zmechanizowanej im. Króla Daniela w Jaworowie. Podczas licytacji zebrano 11 722 zł, co pozwoliło kupić sześć kamizelek. Najwięcej, 5 tys. zł, wpłaciła Fundacja Grand Press, która, zgodnie z zasadami licytacji, powinna stać się właścicielem statuetki.

- Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć taka wspaniałą inicjatywę - mówi Weronika Mirowska, prezeska Fundacji Grand Press, dyrektorka wydawnicza "Press". - Fakt, że taka inicjatywa się narodziła, to potwierdzenie, że statuetka trafiła we właściwe ręce. I tam powinna pozostać - dodaje. Statuetka, decyzją Fundacji Grand Press, pozostanie własnością Marcina Gaworskiego.

Czytaj też: Nowy „Press": Sierakowski nie udaje reportera wojennego, dziennikarze sportowi bez fair play, a Śmigulec pisze list

- Nie gwarantuję, że licytacja nie zostanie powtórzona - zapowiada Gaworski. -  Zamiast stać i się kurzyć, statuetka może na siebie ponownie zapracować, zrobić coś dobrego. Może uda się kupić kolejne kamizelki kuloodporne - dodaje AD Man X-lecia.

(AMS, 05.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.