Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Viaplay pozyskał prawa do meczów reprezentacji Szkocji, Irlandii Północnej i Walii

Prawa do meczów Anglii nadal należą do telewizji ITV (fot. Pixabay.com)

Viaplay przejmuje prawa do meczów piłkarskich reprezentacji Szkocji, Irlandii Północnej i Walii. W tym roku serwis ma wejść do Wielkiej Brytanii.

Na platformie Viaplay Brytyjczycy będą mogli oglądać występy brytyjskich zespołów podczas eliminacji do Mistrzostw Świata 2026 roku i do Euro 2028, ich spotkanie w Lidze Narodów w sezonach 2024/2025 i 2026/2027, a także mecze towarzyskie.

Czytaj też: Viaplay z lepszym startem w Holandii niż w Polsce

Poprzednio prawa do spotkań Szkocji, Irlandii Północnej i Walii miała płatna telewizja Sky Sports. Prawa do meczów Anglii zachowała telewizja ITV.

Platforma Viaplay obecnie dostępna jest w Polsce, Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Islandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Stanach Zjednoczonych i od końca marca w Holandii. Niedługo ma trafić nie tylko do Wielkiej Brytanii, ale także do Niemiec.

Czytaj też: TVP z prawami do tegorocznych Mistrzostw Europy kobiet w piłce nożnej

(MAC, 28.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.