Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO chwali się pierwszym miejscem serialu "Odwilż" w HBO Max w Europie

"Odwilż" jest na 14. pozycji najchętniej oglądanych w HBO Max seriali na całym świecie (fot. Krzysztof Wiktor/HBO)

"Odwilż", pierwszy polski serial HBO Max, jest najchętniej oglądaną produkcją na platformie w Europie.

Serial miał premierę 1 kwietnia jednocześnie w 61 krajach w Europie, Ameryce Łacińskiej, na Karaibach i w Stanach Zjednoczonych. Jak podała HBO, po pierwszych dziesięciu dniach obecności serialu w serwisie HBO Max "Odwilż" jest najchętniej oglądaną produkcją w Polsce i zajmuje również pierwsze miejsce w rankingu oglądalności w Europie. "Odwilż" jest także na 14. pozycji najchętniej oglądanych w HBO Max seriali na całym świecie.

Czytaj też: HBO Max połączy się z Discovery+ w jedną platformę streamingową

W HBO Max dostępne są już cztery odcinki "Odwilży". Finał serialu zaplanowany został w HBO Max na najbliższy piątek 15 kwietnia. Tego dnia udostępnione zostaną dwa ostatnie odcinki. 

"Odwilż" opowiada o policjantce prowadzącej sprawę śmierci młodej kobiety, której ciało wyłowiono z Odry. W roli głównej występuje Katarzyna Wajda. Serial wyreżyserował Xawery Żuławski według scenariusza autorstwa Marty Szymanek.

Czytaj też: Disney+ rusza w Polsce 14 czerwca. Znamy cenę abonamentu

(KOZ, 13.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.