Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

28. edycja festiwalu Golden Drum podczas Weekend Media Festival w Chorwacji

"Już 23 września tego roku będziemy świętować kreatywność w pełnej krasie na chorwackiej riwierze" – komentuje Mojca Briščik, prezeska Golden Drum Festival

Tegoroczna, 28. edycja międzynarodowego festiwalu reklamowego Golden Drum odbędzie się podczas Weekend Media Festival w chorwackim Rovinju.

Dotychczas, przez 27 wcześniejszych edycji, Golden Drum był zlokalizowany w Słowenii, w Portoroż. "Współpraca ta łączy dwa największe wydarzenia medialne, marketingowe i komunikacyjne w regionie” – komentuje Tomo Ricov, dyrektor Weekend Media Festival.

Czytaj też: Krzysztof Zalewski ambasadorem marki Żywiec Zdrój Delikatnie Musujący

„Już 23 września tego roku będziemy świętować kreatywność w pełnej krasie na chorwackiej riwierze” – komentuje Mojca Briščik, prezeska Golden Drum Festival.

Do pracy w tegorocznym jury zostali zaproszeni: Kinga Grzelewska, managing partner i creative director w MullenLowe Warsaw, Anna Nowak, creative technology manager w Isobar Poland, i Bartłomiej Rams, dyrektor kreatywny i partner agencji Heart & Brain.

Czytaj też: Marketing a Iga Świątek. "Jej jedyny minus to fakt, że nie jest z Ameryki"

(AMS, 04.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.