Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Brodka dołączyła do grona reżyserów reprezentowanych przez Papaya Films

Monika Brodka to artystka, która zajmuje się także reżyserią reklam (fot. materiały prasowe)

Do Papaya Roster dołącza Monika Brodka - piosenkarka rozszerzyła swoją działalność artystyczną o reżyserię.

Monika Brodka oprócz wielu nagród muzycznych ma na swoim koncie nagrody filmowe - Berlin Music Video Award za teledysk do "Game Change" oraz Fryderyka za teledysk do utworu "Annuszka" Krzysztofa Zalewskiego, które reżyserowała razem z Przemkiem Dzienisem. Oprócz teledysków do swoich utworów ("Hey Man", "Up in the Hill" czy "Santa Muerte") Monika Brodka ma w swoim portfolio reżyserię reklam. W ramach kampanii marek Dell i Intel wcieliła się w rolę dyrektorki kreatywnej, scenarzystki i reżyserki kampanii konkursu XPS Revolt. Kreatywnie współpracowała również m.in. z marką Reserved i Ballantine’s.

Czytaj też: 61 półfinalistów konkursu Papaya Young Creators

"Mało jest tak odważnych i otwartych na eksperymenty artystek w Polsce jak Brodka. Jestem pewien, że jej multidyscyplinarność, innowacyjność i płynność poruszania się w świecie cyfrowych inspiracji odpowie bezbłędnie na potrzeby naszych klientów" - komentuje Staszek Chyla-Smyk, head of Papaya Roster.

W pozostałym zakresie Brodka nadal współpracuje z Kayax Management.

Czytaj też: Sylwia Grzeszczak ambasadorką Deichmann

(AMS, 31.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.