Dział: RADIO

Dodano: Marzec 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Vanessa Aleksander i Mikołaj Tyszkiewicz będą prowadzić poranną audycję w Newonce.radio

W zespole prowadzących są Maja Strzelczyk, Ras, Krzy Krzysztof, Wyguś, Bartek Czarkowski, Vanessa Aleksander i Mikołaj Tyszka (fot. Noemi Markwas)

Do Mai Strzelczyk, Rasa, Krzy Krzysztofa, Wygusia i Bartka Czarkowskiego dołączają dwie nowe osoby – aktorka Vanessa Aleksander i tiktoker Mikołaj Tyszkiewicz. Nowy skład usłyszeć będzie można na antenie Newonce.radio już od przyszłego tygodnia.

Obecnie w siedmioosobowym zespole prowadzących "Bolesne poranki" są debiutujący na antenie Newonce.radio Vanessa Aleksander, aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z filmów "Sala Samobójców. Hejter" czy seriali "Rojst ’97" i "The Office PL", oraz Mikołaj Tyszkiewicz, jeden z najpopularniejszych polskich tiktokerów, rozwijający również swoją karierę muzyczną i reporterską.

Oprócz nich w gronie prowadzących są: dziennikarka sportowa Maja Strzelczyk, raper i autor tekstów Ras, raperzy Krzy Krzysztof i Wyguś, dziennikarz Bartek Czarkowski. 

Zmiany w składzie prowadzących poranne pasmo to część większej strategii obejmującej nie tylko Newonce.radio, ale całą markę Newonce, która łączy swoje redakcje. Nowy, wiosenny sezon w Newonce startuje 21 marca. Tego dnia rozpocznie się rozłożona na wszystkie kanały marki kampania promocyjna.

"Bolesne poranki” to format, który wystartował we wrześniu 2018 roku, pierwszymi hostami byli Piotr Kędzierski oraz raperzy – Arek "Ras" Sitarz i Jan-Rapowanie.

(BAE, 18.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.