Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Marzec 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Niezależni twórcy w czasach niepokoju". Patronite Forum 2022 w najbliższy weekend

W wydarzeniu wezmą udział m.in. Tomasz i Marek Sekielscy, Dariusz Rosiak, Marek Hucz i Karol Paciorek (screen: Patronite.pl/p/forum)

W najbliższy weekend - 19 i 20 marca - odbędzie się Patronite Forum 2022 pod hasłem "Niezależni twórcy w czasach niepokoju". Przygotowano wykłady i debaty na tematy związane z mediami, crowdfundingiem i tworzeniem treści.

Patronite Forum 2022 odbywa się zarówno stacjonarnie – dla zapisanych wcześniej uczestników – jak i online, dla wszystkich chętnych. – Pochylimy się nad znaczeniem niezależnego dziennikarstwa w obliczu wojny – napisali organizatorzy na swojej stronie. – Porozmawiamy także o walce z dezinformacją w sieci i odpowiedzialności, jaka spoczywa na współczesnych Twórcach.

Patronite Forum 2022: Panele i debaty

Pierwszego dnia, od godziny 10, zaplanowano panele o zmianach społecznych, monetyzacji oraz technologii i prawie. Wezmą w nich udział m.in. Tomasz i Marek Sekielscy, Dariusz Rosiak, Marek Hucz, Karol Paciorek, Adriana Bocheńska, Justyna Mazur oraz Wojciech Fendler.

Czytaj też: Szymon Opryszek laureatem nagrody Amnesty International Polska

Później, o godzinie 20, odbędzie się Gala PatroNight i wręczenie nagród specjalnych – Diamentów Patronite. Trafią one do Twórców działających w sześciu najpopularniejszych kategoriach: Youtube, Podcasty, Wyprawy, Społeczne, Nauka oraz Publicystyka. Drugi dzień Patronite Forum 2022 przeznaczony jest na spotkania Autorów z Patronami.

– Patronite Forum 2022 to okazja do wysłuchania wyjątkowych gości specjalnych. W swoich wystąpieniach prelegenci omówią najważniejsze kwestie i problemy, z jakimi borykają się współcześni Twórcy – piszą organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w biurowcu CIC Warsaw, na ul. Chmielnej 73. Szczegóły na stronie organizatora.

Czytaj też: Outriders otwiera biuro we Lwowie. Będą współpracować z lokalnymi dziennikarzami

(HAD, 17.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.