Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Marzec 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawnictwo Bauer dzieli się przychodami z organizacjami niosącymi pomoc Ukrainie

"Życie na Gorąco - sercem z Ukrainą" będzie mieć 48 stron i 200 tys. egz. nakładu (fot. materiały prasowe)

W czwartek ukaże się charytatywne wydanie specjalne "Życia na Gorąco", z którego całkowity dochód zostanie przekazany Polskiej Misji Medycznej. Z kolei na Polską Akcję Humanitarną trafi część przychodów ze sprzedaży najnowszych numerów "Twojego Stylu" i "Show" (tytuły wydaje Wydawnictwo Bauer).

"Życie na gorąco - sercem z Ukrainą" będzie mieć 48 stron i 200 tys. egz. nakładu. W numerze czytelnicy znajdą materiały przybliżające im Ukrainę. Część pisma poświęcona jest poradom, jak pomagać i gdzie zwrócić się po pomoc. Zawiera ona informacje zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim oraz minisłowniczek najpotrzebniejszych zwrotów i pojęć. Wśród bohaterów wydania są m.in. prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, jego żona Ołena, bracia Kliczko. Charytatywne wydanie "Życia na Gorąco" kosztuje 2,99 zł.

Czytaj też: TVN z charytatywnym blokiem reklamowym dla Ukrainy

Ponadto na Polską Akcję Humanitarną Wydawnictwo Bauer przekaże 10 proc. przychodu ze sprzedaży egzemplarzy "Twojego Stylu" (4/2022) i "Show" (7/22), czyli wydań z kuponami rabatowymi w ramach akcji Stylowe Zakupy. Dodatkowo na pomoc dla Ukrainy trafi 10 proc. przychodu z transakcji w serwisie Stylowezakupy.pl.

(KOZ, 17.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.