Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Za playlistę Radia Łódź będzie odpowiadał konferansjer i didżej wesel

Marek Szwelengreber prowadził w Polsacie teleturnieje interaktywne (screen: YouTube/Marek Szwelek Szwelengreber)

Marek Szwelengreber rozpoczął współpracę z Radiem Łódź. Został redaktorem muzycznym stacji.

Marek Szwelengreber potwierdził "Presserwisowi", że świadczy usługi dla radia jako firma zewnętrzna. Zajmuje się układaniem playlisty.

DJ Szwelek w Radiu Łódź

W Radiu Łódź od początku roku nie ma już redakcji muzycznej, która została wchłonięta przez redakcję anteny i realizacji programu.

Marek Szwelengreber ma firmę świadczącą usługi konferansjerskie. Występuje jako DJ Szwelek. "Prowadzę imprezy firmowe, tematyczne, pikniki i wesela z »klasą«. Jako dj, konferansjer oferuję profesjonalną obsługę imprez w pełnym zakresie" - reklamuje się w internecie. W przeszłości pracował m.in. w Radiu Parada i Radiu Kolor. Prowadził też teleturnieje interaktywne w Polsacie.

Czytaj też: Sytuacja pracowników Radia Łódź badana przez Państwową Inspekcję Pracy

Radio Łódź nie chciało skomentować współpracy z Szwelengreberem.

Według dotychczasowych pracowników radia stacja gra teraz więcej piosenek tanecznych i z repertuaru weselnego. Z udostępnionego na stronie Radiolodz.pl archiwum granych utworów wynika, że w ofercie nie ma disco polo. Dominują jednak utwory popowe oraz klasyka polskiej i światowej muzyki tanecznej.

(MNIE, 17.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.