Dyrektorka generalna agencji AKPA  |  Przetarg Urzędu Transportu Kolejowego  |  Agencja fotograficzna East News na niewielkim minusie  |  Naziemny Puls 2 bez kontynuacji serialu  |  Zestawienie kanałów dokumentalnych  |  Widownia "Gliniarzy" w Polsacie  |  Kolejny sezon "Gogglebox" w TTV  |  Program Gabi Drzewieckiej w TVP 2  |  Instytut Zarządzania Informacją  |  Najpopularniejsze domeny w Polsce  |  Małgorzata Seck tworzy aplikację  |  Miesięcznik "Weranda Country"  |  Google uruchamia nowe raporty. Mają pomóc w analizie wyświetleń stron i w SEO  |  Rynek reklamy w pierwszym kwartale  |  Komfort zawiesza wybór agencji  |  Centrum Medyczne MediSpace  |  Trzy oferty w przetargu  |  Grono sponsorów Polskiego Związku Narciarskiego  |  WPP i Publicis powalczą o wart prawie 3 mld dol. budżet mediowy Coca-Coli  |  Meta częściowo wygrywa spór z KE przed unijnym sądem i zaczyna spór z Australią  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 44 newsy ze świata mediów i reklamy  | 

Dyrektorka generalna agencji AKPA  |  Przetarg Urzędu Transportu Kolejowego  |  Agencja fotograficzna East News na niewielkim minusie  |  Naziemny Puls 2 bez kontynuacji serialu  |  Zestawienie kanałów dokumentalnych  |  Widownia "Gliniarzy" w Polsacie  |  Kolejny sezon "Gogglebox" w TTV  |  Program Gabi Drzewieckiej w TVP 2  |  Instytut Zarządzania Informacją  |  Najpopularniejsze domeny w Polsce  |  Małgorzata Seck tworzy aplikację  |  Miesięcznik "Weranda Country"  |  Google uruchamia nowe raporty. Mają pomóc w analizie wyświetleń stron i w SEO  |  Rynek reklamy w pierwszym kwartale  |  Komfort zawiesza wybór agencji  |  Centrum Medyczne MediSpace  |  Trzy oferty w przetargu  |  Grono sponsorów Polskiego Związku Narciarskiego  |  WPP i Publicis powalczą o wart prawie 3 mld dol. budżet mediowy Coca-Coli  |  Meta częściowo wygrywa spór z KE przed unijnym sądem i zaczyna spór z Australią  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 44 newsy ze świata mediów i reklamy  | 

Dyrektorka generalna agencji AKPA  |  Przetarg Urzędu Transportu Kolejowego  |  Agencja fotograficzna East News na niewielkim minusie  |  Naziemny Puls 2 bez kontynuacji serialu  |  Zestawienie kanałów dokumentalnych  |  Widownia "Gliniarzy" w Polsacie  |  Kolejny sezon "Gogglebox" w TTV  |  Program Gabi Drzewieckiej w TVP 2  |  Instytut Zarządzania Informacją  |  Najpopularniejsze domeny w Polsce  |  Małgorzata Seck tworzy aplikację  |  Miesięcznik "Weranda Country"  |  Google uruchamia nowe raporty. Mają pomóc w analizie wyświetleń stron i w SEO  |  Rynek reklamy w pierwszym kwartale  |  Komfort zawiesza wybór agencji  |  Centrum Medyczne MediSpace  |  Trzy oferty w przetargu  |  Grono sponsorów Polskiego Związku Narciarskiego  |  WPP i Publicis powalczą o wart prawie 3 mld dol. budżet mediowy Coca-Coli  |  Meta częściowo wygrywa spór z KE przed unijnym sądem i zaczyna spór z Australią  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 44 newsy ze świata mediów i reklamy  | 

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Warszawa przekaże ponad 6,4 mln zł klubom sportowym reprezentującym miasto

Legia Warszawa jest aktualnie 13. klubem Ekstraklasy (fot. Jakub Kaminski/East News)

Miasto stołeczne Warszawa podpisało umowy na działania promocyjne z zespołami Legii Warszawa, Polonii Warszawa i Projektu Warszawa.

Siatkarski Projekt Warszawa (do 2021 roku Verva Warszawa Orlen Paliwa) na działania promocyjne w 2022 roku otrzyma 1,8 mln zł netto. Taką samą kwotę dostaną dwie sekcje Legii Warszawa: piłkarska i koszykarska. Kobieca sekcja koszykówki Polonii Warszawa podpisała umowę wartości 600 tys. zł, a piłkarze tego klubu otrzymają 400 tys. zł netto.

Czytaj też: Rudi Schuberth ambasadorem sieci Polomarket

Projekt Warszawa występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce - zajmuje aktualnie 7. miejsce w PlusLidze. Koszykarska Legia jest 6. w Energa Basket Lidze, występuje też w europejskich pucharach - zespół doszedł do ćwierćfinału FIBA Europe Cup. Piłkarze Legii zajmują obecnie 13. miejsce w Ekstraklasie. Koszykarki Polonii Warszawa są na 7. miejscu w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju - Enerdze Basket Lidze Kobiet. Piłkarska Polonia zajmuje 2. miejsce w III Lidze (czwarta klasa rozgrywkowa).

Wszystkie kluby podpisały umowy na działania promocyjne zarówno w kraju, jak i w ramach występów w europejskich pucharach. Umowy zostały podpisane na cały 2022 rok.

(KAP, 14.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.