Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

T-Mobile rusza z nową platformą komunikacji

Na kampanię składają się spoty, które będą wykorzystywane w kanałach telewizyjnych i internecie (screen: YouTube/TMobilePL)

W środę ruszyła kampania wizerunkowa T-Mobile wykorzystująca nową platformę komunikacji pod hasłem "Teraz ma znaczenie".

Celem kampanii jest ukazanie konsumentom telekomu "niezwykłości codzienności" i "piękna każdej chwili". Nowa komunikacja to efekt ogłoszonych w lutym br. zmian w globalnym pozycjonowaniu Grupy Deutsche Telekom, w ramach której wprowadzana jest nowa identyfikacji wizualna marki.

Czytaj też: Robert Lewandowski kończy współpracę z Huawei

Na kampanię składają się spoty, które będą wykorzystywane w kanałach telewizyjnych i internecie. Na razie wykorzystywane jest dwuminutowe wideo przybliżające nową komunikację marki. 

Odpowiedzialny za stworzenie kampanii jest departament zarządzania marką i customer experience przy wsparciu agencji DDB Warszawa. Działania promocyjne w internecie prowadzi VMLY&R, a zakup mediów należy do Mindshare.

(KAP, 10.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.