Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Rosiak licytuje statuetkę Dziennikarza Roku 2020. Pomaga Ukrainie

Dariusz Rosiak twórca "Raportu o stanie świata" otrzymał tytuł Dziennikarza Roku 2020

O 20.00 na Allegro zaczyna się licytacja statuetki Dziennikarza Roku 2020, którą dwa lata temu zdobył Dariusz Rosiak, twórca podcastu "Raport o Stanie Świata". Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na pomoc dla Ukrainy. 

Dariusz Rosiak, laureat najważniejszej nagrody dziennikarskiej w Polsce Grand Press, przekazuje swoją statuetkę na licytację, a zebrane pieniądze przekaże na cele związane z Ukrainą. 

– To jest cenna nagroda dla mnie, ale pomoc dla Ukrainy jest ważniejsza, dlatego wystawiam ją na licytację na Allegro – powidział pod koniec podcastu "Raport o Stanie Świata" Dariusz Rosiak. 

Cena wywoławcza wynosi 5 tys. zł. Licytacja będzie trwała od 1 marca do niedzieli 6 marca 19.30. Całość dochodu z licytacji zostanie przekazana na pomoc dla Ukraińców pozostających w ojczyźnie oraz dla uchodźców w Polsce. Pieniądze zostaną przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej. Link do licytacji

Dariusz Rosiak to dziennikarz specjalizujący się w tematach międzynarodowych. Jest twórcą "Raportu o Stanie Świata", czyli podcastu o wydarzeniach na świecie, który wspiera ponad 6 tys. osób. Dariusz Rosiak w niecałe dwa lata zebrał ponad 1,7 mln zł w serwisie Patronite na finansowanie "Raportu o Stanie Świata". 

(BAE, 01.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.