Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Freundschaft The Digitals odpowiada za wprowadzenie Viaplay na rynek holenderski

Viaplay zadebiutuje w Holandii 1 marca 2022 roku (fot. materiały prasowe)

Holenderski kierowca wyścigowy i mistrz świata Max Verstappen oraz skandynawski dostawca usług streamingowych Viaplay nawiązali współpracę. Komunikację z udziałem nowego ambasadora marki, wspierającą jej wprowadzenie na rynek holenderski, przygotowała agencja Freundschaft the Digitals.

Verstappen zostanie ambasadorem Viaplay na wszystkich rynkach, na których serwis posiada prawa do pokazywania wyścigów. Na potrzeby promocji kanału w Holandii Freundschaft the Digitals przygotowała dwie kampanie, w ramach których powstały dwa spoty 20-sekundowe, jeden 15-sekundowy i cztery sześciosekundowe, oraz formaty performance marketingu.

Czytaj też: Trzy nowe osoby w zespole obsługi klienta Kamikaze

Viaplay zadebiutuje w Holandii 1 marca 2022 roku. Usługi platformy, należącej do Nordic Entertainment Group, są już dostępne w Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie, w Polsce i USA. W tym roku firma uruchomi usługę w Holandii i Wielkiej Brytanii, a do końca 2023 roku w Kanadzie, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

W sierpniu 2021 roku agencja Freundschaft The Digitals przygotowała kampanię wprowadzającą Viaplay w Polsce.

(MAC, 16.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.