Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Mask Singer", "Przez Atlantyk" i "Pajęczyna" marcowymi nowościami TVN

"Przez Atlantyk" to jedna z trzech nowości w marcowej ramówce TVN (fot. Piotr Filutowski/TVN)

W marcu w TVN zadebiutują program rozrywkowy "Mask Singer", reality show "Przez Atlantyk" i serial "Pajęczyna" z Joanną Kulig.

"Mask Singer" oparty jest na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". W muzycznym show weźmie udział 12 znanych osób, których tożsamość zostanie ukryta pod przebraniami.

Nowe programy w TVN

W każdym odcinku "Mask Singer" publiczność i jury głosować będą na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawni swoją tożsamość. Program poprowadzi Michał Meyer. W jury zasiądą Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki i Kacper Ruciński. "Mask Singer" będzie można oglądać w soboty o 20, od 5 marca. Cykl liczy dziesięć odcinków. Za produkcję odpowiada FremantleMedia Polska.

Czytaj też: Filmy z biblioteki Kino Polska TV i SPI dostępne w Playerze

Druga nowość - reality show "Przez Atlantyk" - nadawana będzie w środy o 21.35 od 2 marca. W programie znane osoby muszą przepłynąć łodzią Ocean Atlantycki. Uczestnikami programu będą Maja Hirsch, Renata Kaczoruk, Natalia Przybysz, Antoni Królikowski, Piotr Liroy-Marzec i Zygmunt Miłoszewski. Reality show jest oparty na fińskim programie "Over the Atlantic". Polską wersję produkuje Jake Vision.

Z kolei od 6 marca w niedziele o 21.40 nadawany będzie serial "Pajęczyna", który 19 października 2021 roku miał premierę w Playerze. Jest to siedmioodcinkowa historia inspirowana mało znanymi faktami z późnego PRL, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy. Akcja thrillera toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 oraz w 2010 roku. W głównej roli występuje Joanna Kulig, w serialu grają również m.in. Eryk Lubos, Anna Radwan, Edyta Olszówka, Rafał Mohr i Szymon Bobrowski. "Pajęczyna" jest koprodukcją House Media Company i TVN Grupa Discovery.

Brak "Tajemnic miłości"

Od marca TVN emitować będzie nowe sezony programów: "Ślub od pierwszego wejrzenia" (we wtorki o 21.35, od 1 marca), "Kuba Wojewódzki" (we wtorki o 22.40, od 1 marca), "Kuchenne rewolucje" (w czwartki o 21.35, od 3 marca), "MasterChef Junior" (w niedziele o 20.05, od 6 marca)  i "Totalne remonty Szelągowskiej" (w poniedziałki o 21.35, od 28 marca).

Czytaj też: KRRiT dostała już ponad tysiąc skarg w sprawie braku decyzji o TVN Siedem

W marcowej ramówce TVN nie znalazł się serial codzienny "Tajemnice miłości", nadawany jesienią 2021 roku.

(KOZ, 16.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.