Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Pol promuje kolejnego bukmachera. Teraz jest ambasadorem Betclic

Współpraca z Betclic ma obejmować nie tylko wizerunek Michała Pola, ale także aktywności w social mediach (fot. materiały prasowe)

Dziennikarz sportowy Michał Pol, który w przeszłości współpracował z zakładami bukmacherskimi Fortuna, a potem dołączył do ambasadorów E-Toto, teraz podpisał umowę z Betclic.

Współpraca Pola z Betclic ma obejmować nie tylko wizerunek dziennikarza, ale także wiele jego aktywności w mediach społecznościowych.

Nowy cykl Michała Pola

Na kanale bukmachera na YouTube pojawił się cykl „Dymy na Polu” - z komentarzami nowego ambasadora marki. Pierwszy film został nagrany na Zanzibarze. Michał Pol ma także być prowadzącym transmisje na żywo.

Czytaj też: Krzysztof Stanowski zamyka Weszło FM, ale przygotowuje drukowany magazyn

Za współpracę Pola z bukmacherem Betclic od strony kreatywnej odpowiada agencja marketingu sportowego Arskom.

Michał Pol jest jednym z założycieli „Kanału Sportowego” na platformie YouTube, w przeszłości był dziennikarzem "Gazety Wyborczej", potem redaktorem naczelnym "Przeglądu Sportowego" i szefem sportu w RAS Polska. 

(AMS, 14.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.