Dział: PRASA

Dodano: Luty 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Gaudnik przechodzi z "Gazety Wyborczej" do CCC

Marcin Gaudnik pracował dotąd w "Gazecie Wyborczej" jako partnership manager (fot. materiały prasowe)

Marcin Gaudnik, partnership manager w dziale rozwoju prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej" dla firm i instytucji, przechodzi do spółki CCC. Podobnie jak w Agorze, będzie odpowiadał za partnerstwa. 

Do CCC Marcin Gaudnik dołączył z początkiem lutego. Jako partner manager będzie odpowiadał za współtworzenie i wdrażanie strategii współpracy partnerskiej w ramach Klubu CCC, rozwój i koordynację projektów biznesowych i kampanii marketingowych, a także nawiązywanie i rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi na rynku polskim oraz współpracę w tym zakresie na rynkach zagranicznych. 

Czytaj też: Jerzy B. Wójcik pozwał Agorę. Zwolniono go z "GW" dwa miesiące temu

Marcin Gaudnik dotychczas pracował w "Gazecie Wyborczej", gdzie był odpowiedzialny za nawiązywanie nowych relacji z firmami korzystającymi z oferty subskrypcyjnej Wyborcza.pl. Do działu rozwoju prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej" dla firm i instytucji Marcin Gaudnik dołączył w kwietniu 2021 roku. Wcześniej pracował w Yieldbird, spółce należącej do Agory, jako customer success manager współpracował z wydawcami w zakresie reklamy programatycznej.

(BAE, 02.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.