Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Olimpijskie kanały Eurosportu w Orange. Inea i Vectra ich nie włączą

Dołączenie olimpijskich stacji Eurosportu ogłosiły już także Polsat Box i Netia (fot. Pixabay.com)

Orange udostępni widzom telewizji kablowej IPTV olimpijskie kanały Eurosportu, uruchamiane na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Na włączenie tych stacji nie zdecydowały się sieci kablowe Inea i Vectra.

Klienci oferty kablowej Orange kanały Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5 oraz Eurosport 4K będą mogli oglądać bez dodatkowych opłat. Już wcześniej dołączenie olimpijskich stacji Eurosportu ogłosiły Polsat Box i Netia.

Okazjonalnych kanałów Eurosportu nie włączy sieć kablowa Inea. - Uważnie prześledziliśmy wyniki oglądalności kanałów, które udostępniliśmy w naszej ofercie podczas letnich igrzysk olimpijskich (było ich aż 8) i wiemy, że nie cieszyły się one dużym zainteresowaniem, a nasi klienci skupiali się na relacjach transmitowanych na kanałach głównych Eurosportu - tłumaczy Karolina Pawlik, communication & PR manager w Inea.

Stacji nie będzie też w Vectrze. - Dodatkowe kanały uruchamiane przez nadawcę na czas XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich nie będą dostępne w naszej ofercie - informuje Justyna Grzelak, koordynatorka ds. PR w Vectrze.

Czytaj też: Polsat Sport i TVN 24 z magazynami o Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie

Abonenci sieci Inea i Vectra wydarzenia z Pekinu będą mogli śledzić w podstawowych stacjach Eurosportu i w kanałach TVP, która ma sublicencję na emisję wybranych transmisji.

Ceremonię otwarcia igrzysk zaplanowano na 4 lutego.

(MNIE, 02.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.