Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat Sport i TVN 24 z magazynami o Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie

Zimowe igrzyska w Pekinie potrwają od 4 do 20 lutego (fot. Pixabay.com)

Polsat Sport i TVN 24 przygotowują programy poświęcone zimowym igrzyskom olimpijskim. Grupa Polsat Plus wyśle do Pekinu Tomasza Lejmana.

Na antenach Polsatu Sport będzie emitowany program informacyjno-publicystyczny o igrzyskach. Stacja nie informuje jeszcze o szczegółach projektu. Wysłannikiem Polsat Plus do Pekinu będzie Tomasz Lejman, na co dzień berliński korespondent Polsat News. - Także kanały sportowe będą korzystały z jego wsparcia. Wobec tego nie planujemy osobnego wysłannika z redakcji sportowej - podaje biuro prasowe Polsatu.

Czytaj też: Polskie Radio na igrzyska wysyła 10 osób, RMF - jedną, a Radio Zet - nikogo

TVN 24 na czas igrzysk przygotowało dwa codzienne programy - poranny "Raport z Pekinu" i popołudniowe "Studio Pekin". Będą w nich relacje ze sportowych aren oraz komentarze sportowców. Poranny magazyn poprowadzi Paweł Kuwik, a popołudniowy Michał Korościel. Obaj są dziennikarzami Eurosportu. W programach przewidziano też relacje wysłanników TVN Grupa Discovery do Pekinu. Stacja na razie nie podaje ich nazwisk.

Nikogo na igrzyska nie wysyła Canal+. Informacje z olimpijskich aren będą jednak przekazywane w ramach codziennego serwisu "News+", emitowanego w nSport+ i Canal+ Family.

Zimowe igrzyska rozpoczną się 4, a zakończą 20 lutego. Główne prawa do ich emisji ma TVN Grupa Discovery, a sublicencję - TVP.

(MNIE, 20.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.