Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawcę "Panoramy" zawieszono, bo za wcześnie puścił newsa o Jasonie Derulo

Jacek Kurski ogłosił zakontraktowanie Jasona Derulo na swoim Twitterze (fot. Piotr Molęcki/East News)

Wydawca "Panoramy" Mariusz Pietrasik został zawieszony w obowiązkach, bo puścił informację o zakontraktowanym występie Jasona Derulo na "Sylwestrze marzeń" z Dwójką, zanim ogłosił to Jacek Kurski na Twitterze - ustalił "Presserwis".

Jacek Kurski pochwalił się ściągnięciem amerykańskiego wokalisty Jasona Derulo na sylwestra z Dwójką 29 grudnia. Poinformował o tym na Twitterze o godz. 11.10. Jednak widzowie TVP 2 dowiedzieli się o występie Derulo wcześniej, bo już z "Panoramy" w przerwie "Pytania na śniadanie" (o 10.40).

Czytaj też: Spadła widownia sylwestrów TVP 2 i Polsatu, ale Kurski widzi sukces

Wydawcą programu był Mariusz Pietrasik, który - jak potwierdziliśmy w dwóch źródłach w TVP - został potem przez przełożonych zawieszony w obowiązkach. Według naszych informatorów powodem było właśnie przedwczesne ujawnienie nazwiska  gwiazdy koncertu sylwestrowego. Jak informują nas dziennikarze TVP, Pietrasik już odpokutował winę i wrócił do pracy.

Czytaj też: Jason Derulo wystąpi na Sylwestrze TVP. Kurski: Polacy zasługują na najlepszych artystów

Poprosiliśmy biuro prasowe TVP o komentarz do tej sytuacji. - Telewizja Polska nie komentuje wewnętrznych spraw redakcyjnych i kadrowych. Jednak w odpowiedzi na sugestię zawartą w pytaniu informujemy, że pan Mariusz Pietrasik jest wydawcą "Panoramy" - informuje spółka.

(KOZ, 02.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.