Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TTV bez pasma "Wstajesz i wiesz" z TVN 24. "Wybrane programy wrócą"

Blok informacyjno-publicystyczny TVN 24 był nadawany w TTV od 21 grudnia 2021 do 31 stycznia 2022 roku (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Naziemna telewizja TTV zakończyła emisję pasma "Wstajesz i wiesz" z anteny TVN 24. Stacja zapowiada jednak, że powróci do emisji wybranych programów informacyjno-publicystycznych z oferty grupy.

Blok TVN 24 był nadawany w TTV od 21 grudnia do 31 stycznia. Jego wprowadzenie do ramówki TTV tłumaczono olbrzymim zainteresowaniem widzów lex TVN i sprawą wolności mediów. Pasmo emitowano od poniedziałku do piątku od 05.55 do 10 i w weekendy od 7 do 9.

Biuro prasowe TVN Grupa Discovery zakończenie emisji bloku TVN 24 tłumaczy premierą wiosennej ramówki TTV. - Programy informacyjno-publicystyczne są ważnym elementem ramówki TTV. W związku z tym wybrane programy z rodziny TVN o tej tematyce wrócą do kanału jeszcze w lutym - przekazało nam biuro prasowe.

Także 31 stycznia operatorzy satelitarno-kablowi zakończyli tzw. "otwarte okno" TVN 24, w ramach którego udostępniali stację bez dodatkowych opłat wszystkim klientom.

(MNIE, 02.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.