Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Styczeń 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Hekman przechodzi z Wirtualnej Polski do Movie Games

Przez ostatnie dwa lata Paweł Hekman był związany z Wirtualną Polską (fot. Katarzyna Klimkowska)

Dziennikarz technologiczno-gamingowy Paweł Hekman dołącza do Movie Games, producenta i wydawcy gier komputerowych.

Paweł Hekman do Movie Games dołączy z początkiem lutego, gdzie obejmie stanowisko producenta gier.

– Movie Games otwiera nową działalność, o której nie mogę jeszcze mówić, ale poza pomocą przy bieżącej działalności operacyjnej zajmę się głównie produkcją – mówi Paweł Hekman.

Praca przy nowych, jeszcze niezapowiedzianych projektach

– Paweł od dawna zwracał naszą uwagę jakością swojej pracy i analiz. A dodatkowo pisał dla założonej przecież wieki temu przeze mnie Polygamii. Cieszę się bardzo, że będziemy mogli współpracować razem w rodzinie Movie Games przy nowych, jeszcze niezapowiedzianych projektach – mówi Piotr Gnyp, CMO Movie Games.

Przez ostatnie dwa lata Hekman był związany z Wirtualną Polską, w latach 2015-2020 pracował w "Gazecie Wyborczej", najpierw w jej zielonogórskim oddziale, a od 2017 roku w dziale technologii. Wcześniej był m.in. szefem newsroomu akademickiego Radia Index, pracował też w biurze prasowym przy Euro 2012.

Czytaj też: Producent "League of Legends" wypłaci 100 mln dol. pracownicom i ich prawnikom

Założycielami Movie Games są Aleksy Uchański i Mateusz Wcześniak. Podmiot należy do grupy PlayWay - notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Największym sukcesem wydawniczym spółki jest "Drug Dealer Simulator". W 2020 roku Movie Games podpisał umowę inwestycyjną z Robertem Lewandowskim. Piłkarz objął udziały w nowo powstałej spółce, która jest odpowiedzialna za produkcję gier o tematyce sportowej.

(BAE, 27.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.