Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Cugowski zamiast Gromee'ego w jury "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie

Gromee w roli jurora zadebiutował w poprzedniej edycji (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Producent muzyczny Andrzej Gromala "Gromee" odchodzi ze składu jury show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zastąpi go wokalista Krzysztof Cugowski.

Gromee w roli jurora zadebiutował w poprzedniej edycji programu. Rezygnację z udziału w show tłumaczy zobowiązaniami zawodowymi i rodzinnymi. "Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie - Rodzina. Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka Rodziny" - napisał w oświadczeniu.

Czytaj też: Koronawirus wstrzymał produkcję show "Twoja twarz brzmi znajomo"

Nowym jurorem zostanie Krzysztof Cugowski, współzałożyciel i wieloletni wokalista Budki Suflera. Jak ustaliliśmy, pozostali sędziowie - Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Michał Wiśniewski - pozostają w programie.

Polsat zaprezentował pełny skład uczestników 16. edycji. Wezmą w niej udział: modelka Karolina Pisarek, piosenkarki Anna Jurksztowicz i Viki Gabor, aktorzy Patryk Cebulski i Maciej Radel, wokalistka Ania Rusowicz, aktor kabaretowy Andrzej Kozłowski oraz piosenkarz Danzel.

Czytaj też: Polsat rozpoczyna realizację 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

Stacja odwołała zaplanowane na miniony weekend pierwsze nagrania 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Powodem jest kolejna fala epidemii. W stacji zapewniają jednak, że wiosenny termin emisji na razie nie jest zagrożony. Program miałby ruszyć na początku marca.

(MNIE, 24.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.