Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 19, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Juszkiewicz - polski głos map Google'a - z cyklem o historii medycyny w Radiu 357

Jarosław Juszkiewicz prowadzi też kanał na YouTube (screen: YouTube/Jarosław Juszkiewicz)

Jarosław Juszkiewicz rozpoczął współpracę z Radiem 357, dla którego będzie przygotowywał dokumenty o historii medycyny. Do listopada zeszłego roku był związany z Radiem Katowice.

- Moje dokumenty będą miały około 10 minut każdy i będą przybliżały historię medycyny przez pryzmat ludzi, którzy byli na tyle odważni, by ją zmieniać. Od pierwszego znieczulenia, poprzez sztuczną nerkę zbudowaną z folii służącej do owijania serów aż po rezonans magnetyczny - opisuje Jarosław Juszkiewicz.

Dokumenty Juszkiewicza będą nadawane raz w tygodniu w niedzielę w południe w audycji "Patronautyka".

Czytaj też: Jarosław Juszkiewicz wygrał konkurs Silesia Press

Jarosław Juszkiewicz to reporter radiowy i lektor, polski głos map Google'a. Ma swoja firmę lektorską i kanał na YouTube, na którym publikuje m.in. wywiady oraz ciekawostki naukowe. W Radiu Katowice nieprzerwanie przez 30 lat prowadził magazyn nowoczesnych technologii "WWW - Wirtualny Wtorkowy Wieczór".

(MNIE, MAT, 19.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.