Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy odcinek "Dziennikarskiego Zera" o "Słowiku" pobił rekord polubień na Kanale Sportowym

Nowe "Dziennikarskie Zero" ma ponad 1,7 mln wyświetleń (screen: YouTube/Kanał Sportowy)

Nowy odcinek "Dziennikarskiego Zera", programu publicystycznego prowadzonego przez Krzysztofa Stanowskiego, pobił rekord liczby like'ów Kanału Sportowego.

W filmiku Krzysztof Stanowski ostro krytykuje współpracę Marcina Najmana z Andrzejem "Słowikiem" Zielińskim. "Słowik", były szef gangu pruszkowskiego, ma być obecny podczas następnej gali MMA-VIP.

Czytaj też: Kanał Sportowy chce stworzyć swą platformę streamingową

Rekord like'ów i 1,7 mln wyświetleń

Nowy odcinek "Dziennikarskiego Zera" szybko zdobył bardzo dużą popularność. Obecnie (stan na 13.01.2022) obejrzano go ponad 1.700.000 razy, co czyni go 8. najpopularniejszym filmem na kanale.

Jak chwali się sam Krzysztof Stanowski na Twitterze, nowe "Dziennikarskie Zero" pobiło też rekord liczby like'ów (czyli tzw. "łapek w górę") Kanału Sportowego. Do tej pory filmik polubiło 184 tysięcy widzów.

W filmiku Stanowski zachęca do bojkotu gali MMA-VIP, która promowana jest z udziałem Andrzeja "Słowika" Zielińskiego. Do tej pory ze sponsorowania i patronowania gali wycofały się portal o2.pl oraz Wodna Służba Ratownicza.

Andrzej Zieliński, ps. "Słowik", w latach 90. był jednym z przywódców gangu pruszkowskiego. Gang powstał po upadku PRL i przez dekadę był największą polską zorganizowaną grupą przestępczą, z którą ówczesna policja nie potrafiła sobie poradzić. Mafia pruszkowska była podejrzewana m.in. o rozboje, wymuszenia oraz zabójstwa.

Nowy odcinek "Dziennikarskiego Zera" można obejrzeć poniżej:

(HAD, 13.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.