Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Sportowy chce stworzyć swą platformę streamingową

Kanał Sportowy ma 599 tys. subskrybentów na YouTubie (screen: YouTube/Kanał Sportowy)

Kanał Sportowy zamierza uruchomić własną platformę streamingową, w oparciu o technologię polskiej firmy Redge Media, dostawcy produktów dla telewizji internetowej.

Kanał Sportowy prezentuje swoje programy na YouTubie i na tym portalu ma być nadal obecny. Docelowo jego produkcje pojawią się też na własnej platformie. Kanał zdecydował się na taki krok, aby - jak tłumaczy - "kontynuować szybką i stabilną ekspansję, a także zabezpieczyć dotychczasową działalność". Jak dodano, dzięki temu Kanał Sportowy "zyska niezależność w doborze partnerów i w prezentowaniu własnych poglądów". Planowane jest poszerzenie oferty o kolejne produkcje. Przypomnijmy, że we wrześniu Kanał Sportowy na kilka godzin został usunięty z YouTube'a

Za strategię produktową i wdrożenie platformy streamingowej ma odpowiadać Arskom Sport Brokers. Usługa miałaby ruszyć na początku przyszłego roku.

Kanał Sportowy został stworzony w 2019 roku. Obecnie ma 599 tys. subskrybentów na YouTubie.

(MNIE, 04.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.