Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Karol "Pjus" Nowakowski, był związany z agencją Well Well

Z branżą reklamową Pjus związany był od ponad dekady. Pracował m.in. w ElPadre, More N'More i Well Well. Zawsze w dziale kreacji. (fot. Facebook/Pjus)

Karol "Pjus" Nowakowski nie żyje. Raper, felietonista i copywriter w ostatnich latach związany z agencją Well Well. Zmarł w wieku 40 lat.

O śmierci rapera poinformował jego przyjaciel - fotograf Piotrek "Fotopyk" Kucza. Nowakowski w zeszłym roku przeszedł 4 operacje i spędził 7 miesięcy w szpitalu.

Śmierć Pjusa. Miał 40 lat

W 2004 roku u Nowakowskiego została zdiagnozowana rzadka choroba, neurofibromatoza typu 2, która doprowadziła do utraty słuchu przez rapera, w związku ze zmianami nowotworowymi w nerwach słuchowych. W następnych latach muzyk przeszedł dwie operacje wszczepienia implantów pniowych, które pozwoliły mu odzyskać zmysł słuchu. Nowakowski został pierwszym na świecie człowiekiem z "cyfrowym słuchem".

Pjus w branży od dekady

11 stycznia br. raper informował, że dzień później (12.01) czeka go kolejna operacja, tym razem pnia mózgu, która miała pomóc w zatrzymaniu zmian nowotworowych. Niestety Nowakowski zmarł.

Z branżą reklamową Pjus związany był od ponad dekady. Pracował m.in. w ElPadre, More N'More i Well Well. Zawsze w dziale kreacji. 

KAP

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.