Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prawa człowieka, wolne media i ekologia w deklaracji redakcyjnej Gazeta.pl na 2022 rok

Redakcja chce zajmować się m.in. fact-checkingiem, edukacją i ekologią (fot. Unsplash.com)

Gazeta.pl opublikowała deklarację redakcyjną na 2022 rok. Wśród jej najważniejszych punktów są prawa człowieka, wolne media i ekologia. 

Redakcja portalu chce zajmować się fact-checkingiem, w tym "wskazywać fałszywe zdania i kłamliwe teorie", ale także edukacją i ekologią. Planowane jest też dalsze opisywanie sytuacji na granicy oraz kontynuowanie współpracy z organizacjami pomocowymi pracującymi dla uchodźców. Gazeta.pl zamierza również w dalszym ciągu wspierać inne redakcje "wobec każdego ataku na wolność, niezależność i różnorodność mediów".

Pod deklaracją podpisali się m.in. Małgorzata Blada, dyrektorka operacyjna Gazeta.pl, Rafał Madajczak, dyrektor rozwoju marki portalu i Justyna Michalska, redaktorka naczelna Plotek.pl.

(MNIE, 04.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.