Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

436 tys. widzów "Superwizjera" w TVN. Hitem reportaż "Proboszcz i jego miliony"

Z redakcji magazynu reporterskiego "Superwizjer" odeszła jego prowadząca Jolanta Konopka (fot. materiały prasowe)

"Superwizjer" oglądało jesienią w TVN średnio 436 tys. widzów. W czasie emisji programu stacja zajmowała pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym.

Jesienny sezon programu można było oglądać we wtorki późnym wieczorem, najpierw około 23.30, później o 22.45, od 7 września do 14 grudnia. Najwięcej widzów - 777 tys. - przyciągnął odcinek z 14 grudnia, w którym pokazano reportaż pt. "Proboszcz i jego miliony". Opowiedziano w nim, jak powstawał jeden z najnowszych kościołów w Gdańsku i jak parafia handlowała ziemią od miasta. Drugie miejsce zajął odcinek z 7 grudnia (684 tys. widzów) z reportażem "To nie ja strzelałam w Ultimo. Więzienna historia Beaty Pasik". Na trzecim miejscu znalazł się odcinek z 19 października z reportażem pt. "Tajemniczy przyjaciel arcybiskupa Głódzia" (491 tys.).

TVN, emitując "Superwizjer", miał średnio 8,8 proc. udziału w rynku i wyprzedzał Polsat (4,93 proc.), TVP 1 (4,10 proc.) i TVP 2 (3,88 proc.). W grupie komercyjnej stacja też była liderem, osiągając 9,98 proc. udziału (Polsat - 6,44 proc., TVP 1 - 3,72 proc., a TVP 2 - 2,46 proc.).

Z reklam emitowanych wokół programu, według danych cennikowych, stacja zebrała 2,8 mln zł.

Przypomnijmy, że z redakcji magazynu reporterskiego "Superwizjer" odeszła jego prowadząca Jolanta Konopka. W kolejnym sezonie pojawi się nowy gospodarz. Jego nazwiska stacja jeszcze nie zdradza.

Dane: Nielsen Media.

(MNIE, 17.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.