Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Newsweek debiutuje z podcastem o LGBT+ "Codziennie coming out"

Do audycji Renata Kim zaprosi osoby LGBT i będzie z nimi rozmawiać o ich codziennym życiu i cenie, jaką płacą za coming out (fot. materiały prasowe)

We wtorek 14 grudnia zadebiutuje podcast „Codziennie coming out”. W każdym odcinku prowadząca, dziennikarka "Newsweeka" Renata Kim i jej goście będą rozmawiać o tym, jak to jest być osobą LGBT w Polsce.

„Codziennie coming out” jest kolejnym podcastem dostępnym w serwisie Newsweek.pl. Renata Kim zaprosi do rozmów osoby LGBT i będzie z nimi rozmawiać o ich codziennym życiu i cenie, jaką płacą za coming out.

– Ten podcast będzie o nich, ale przede wszystkim dla nich. Żeby mogli opowiedzieć, jak to jest być LGBT w Polsce. Nie będziemy rozmawiać tylko o trudnościach, bo najważniejsza jest codzienność: wspólne zakupy, dyskusje, co zrobić na obiad, gdzie wyjechać i jakie bajki czytać dzieciom – mówi Renata Kim, autorka podcastu „Codziennie coming out”. 

Premierowe odcinki podcastu „Codziennie coming out” będą publikowane w każdy wtorek i będą dostępne dla subskrybentów serwisu Newsweek.pl oraz w ofercie audio  za pośrednictwem Mediaklub.pl. Obok nowego podcastu „Codziennie coming out” subskrybenci znajdą m.in. podcast Tomasza Lisa „Świat_pl”, „Spod stolika” Dominiki Długosz, a także podcast „Forbes Women” Aleksandry Karasińskiej, „Instrukcję obsługi świata” Dariusza Ćwiklaka i Macieja Gajka oraz „Technicznie rzecz biorąc” Macieja Kaweckiego.

Podcastu będzie można słuchać także w serwisach Apple Podcasts, Google Podcasts i Spotify.

(BAE, 13.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.