Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program Tomasza Rożka w Kanale Sportowym niepewny. "To był tylko pomysł"

Tomasz Rożek prowadzi na YouTube kanał "Nauka. To Lubię" (screen: YouTube/Nauka to lubię)

Nie wiadomo, czy Tomasz Rożek poprowadzi anonsowany w październiku program w Kanale Sportowym. Krzysztof Stanowski, jeden z właścicieli kanału, tłumaczy teraz "Presserwisowi", że nie zapowiadał cyklu Rożka, a tylko przedstawił taki pomysł.

O dołączeniu Rożka do Kanału Sportowego Stanowski informował w swoim programie "Stanowisko". Terminy nie zostały wtedy ustalone, ale porozumienie miało zostać zawarte. "Myślimy, jak to pokazać, jak mocno w to zainwestować. Czy robić na bogato, z pięknymi obrazkami, czy z siedzącym przed kamerą Tomkiem, który nam wszystko ładnie uplastyczni" - stwierdził w październiku.

Dziś mówi, że to był tylko pomysł. - Nie zapowiadaliśmy programu Tomasza Rożka, tylko mówiliśmy, że mamy taki pomysł. Nic więcej poza pomysłem dzisiaj nie ma - powiedział nam. Tomasz Rożek nie chciał rozmawiać z "Presserwisem" o swoim programie w Kanale Sportowym.

Tomasz Rożek to fizyk i dziennikarz naukowy. Współpracował m.in. z TVN i Polskim Radiem, "Wiedzą i Życiem i "Rzeczpospolitą". Jest szefem działu naukowego w "Gościu Niedzielnym". W latach 2016-2018 prowadził program "Sonda 2" w TVP. Współpracuje też z "Raportem o stanie świata" Dariusza Rosiaka. Na YouTube prowadzi kanał popularnonaukowy "Nauka. To Lubię".

(MNIE, 06.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.