Dział: INTERNET

Dodano: Październik 25, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Rożek będzie mieć program w Kanale Sportowym

Tomasz Rożek był dwukrotnie gościem Krzysztofa Stanowskiego w "Hejt Parku" (screen YouTube.com/Nauka. To lubię Junior)

Tomasz Rożek będzie prowadzić audycje w Kanale Sportowym. - Rozmawialiśmy o tym, żeby stworzyć cykl programów na temat nauki w sporcie. Zastanawiamy się, jak to można ugryźć - zakomunikował Krzysztof Stanowski, jeden ze współwłaścicieli kanału na YouTube.

Terminy na razie nie są ustalone, ale porozumienie zostało zawarte. - Myślimy, jak to pokazać, jak mocno w to zainwestować. Czy robić na bogato, z pięknymi obrazkami, czy z siedzącym przed kamerą Tomkiem, który nam wszystko ładnie uplastyczni - mówił Stanowski w swoim programie "Stanowisko". Rożek w ostatnim czasie dwukrotnie był gościem innego programu Kanału Sportowego "Hejt Park".

Tomasz Rożek to fizyk i dziennikarz naukowy. Współpracował z TVN i Polskim Radiem, a także z dziennikami, tygodnikami i miesięcznikami: "Wiedzą i Życiem", "National Geographic", "Wprost", "Przekrojem", "Gazetą Wyborczą", "Życiem", "Dziennikiem Zachodnim" i "Rzeczpospolitą". Jest szefem działu naukowego w "Gościu Niedzielnym".

W latach 2016-2018 prowadził program "Sonda 2", początkowo emitowany w TVP 2, a potem w TVP 1. Jest stałym współpracownikiem "Raportu o stanie świata" Dariusza Rosiaka. Na YouTube prowadzi własny kanał popularnonaukowy "Nauka. To Lubię".

(MAC, 25.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.