Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicis Worldwide Polska z nagrodą Best in Show 15. edycji IAB Mixx Awards

"Najmłodszy headhunter na świecie” to kampania rekrutacyjna przygotowana przez agencję Publicis Worldwide Polska dla Fundacji K.I.D.S. (fot. materiały prasowe)

Najlepszą kampanią digitalową 15. edycji konkursu IAB Mixx Awards okazał się projekt „Najmłodszy headhunter na świecie” przygotowany przez Publicis Worldwide Polska dla Fundacji K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali, który zdobył nagrodę Best in Show.

Jury konkursu przyznało 10 złotych statuetek kampaniom: „#GamingBezBarier” w kategorii Games & eSport, „Bez LGBT+ nie ma Polski” w kategorii Public Service, non profit campaign & CSR, „Cyberpunk 2077 – Night City zmienia wszystkich” w kategorii Cross Media Integration, „Król w Canal+” w kategorii Cross Media Integration, „Najmłodszy headhunter na świecie” w kategoriach Best Use of Social Media oraz Online Marketing with Influencer, „Stop kobietobójstwu!” w kategorii Public Service, non profit campaign & CSR, „Walka o każdy grosz – Jak CCC podwoiła sprzedaż mobilną?” w kategorii Performance Marketing, „Zanuć Turururu” w kategorii Innovation & Smart Solution, „Żywiec Męskie Granie #wdomu” w kategorii Digital Experience.

Najczęściej nagradzanymi i wyróżnionymi kampaniami w konkursie IAB MIXX Awards 2021 były: „Lepszy dom sprawdza się w sporcie” dla IKEA Retail i Decathlon Polska, „Mały Głód x Instant Reaction Ad” dla Danone (Danio), „Najmłodszy headhunter na świecie” dla Fundacji K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali.

Nagrody specjalne 

Podczas tegorocznych IAB MIXX Awards przyznano także pięć nagród specjalnych za dokonania. Agencją Roku zostało VMLY&R, Domem Mediowym Roku – Havas Media, natomiast Reklamodawcą Roku – Grupa Żywiec. Człowiekiem Roku został Piotr Piętka (CEO Publicis Groupe w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich), a Robert Dyczkowski, Bartłomiej Romański, Daniel Surmacz, Paweł Chodaczek, którzy są założycielami RTB House, otrzymali Nagrodę Specjalną IAB Polska za całokształt dokonań.

– W tym roku zdecydowaliśmy się przyznać Nagrodę Specjalną za całokształt dokonań Robertowi Dyczkowskiemu, Bartłomiejowi Romańskiemu, Danielowi Surmaczowi i Pawłowi Chodaczkowi. W niespełna kilka lat stworzyli globalną spółkę, która uważana jest za jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw technologicznych w licznych światowych rankingach. Mocno trzymam kciuki za ich kolejne imponujące sukcesy – mówił Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska.

Rekordowa liczba zgłoszeń

O złote, srebrne i brązowe statuetki IAB Mixx Awards 2021 walczyły 42 kampanie reklamowe, które otrzymały łącznie 68 nominacji w 15 kategoriach konkursowych. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło ponad 230 zgłoszeń. 

IAB Mixx Awards kierowany był zarówno do agencji i domów mediowych, jak i do reklamodawców, niezależnie od wielkości organizacji czy budżetu kampanii. Warunkiem wzięcia udziału było zrealizowanie projektu wykorzystującego przynajmniej jeden kanał digital.

(BAE, 03.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.