Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Zakopanem TVP zaczyna budowę sceny na sylwestra

W noc sylwestrową 2020/2021 TVP zorganizowała koncert w Ostródzie (screen Vod.tvp.pl)

Telewizja Polska przygotowuje się do organizacji koncertu sylwestrowego w Zakopanem. 

- W Zakopanem na Górnej Równi Krupowej Telewizja Polska rozpoczęła prace związane z budową sceny - informuje Anna Karpiel-Semberecka, zastępca naczelnika wydziału kultury fizycznej i komunikacji społecznej w Urzędzie Miasta Zakopanego. Dodaje, że szczegółowe informacje na temat "Sylwestra marzeń z Dwójką" TVP ma ogłosić podczas konferencji prasowej, która zaplanowana została na 17 grudnia.

Wciąż nie wiadomo, w jakiej formule odbędzie się koncert: z publicznością czy - w związku z pandemią - np. z tancerzami-statystami jak rok temu.

Poprzedni koncert sylwestrowy TVP zorganizowała nie w Zakopanem, a w amfiteatrze w Ostródzie. Transmisja "Sylwestra marzeń z Dwójką" do TVP 2 przyciągnęła średnio 4,88 mln widzów - o 37 tys. mniej, niż zabawa sylwestrowa 2019/2020, która odbyła się w Zakopanem (dane Nielsen Media).

(KOZ, 02.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.