Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 25, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dorota Kania chce pozwać dziennikarza Onetu za tekst, który jeszcze nie powstał

Dorota Kania od 1 kwietnia jest członkinią zarządu Polska Press (fot. Paweł Wodzyński/EastNews)

Dorota Kania zapowiedziała, że pozwie Onet.pl za tekst, który dziennikarz Łukasz Cieśla przygotowuje na jej temat.

"Onet zamierza opublikować tekst na mój temat. Właśnie dostałam pytania, zawierające ogromną ilość bzdur. Oczywiście nie zamierzam na nie odpowiadać" - napisała Kania na Twitterze. Dodała, że po publikacji tekstu Bartosz Węglarczyk, naczelny Onet.pl i dziennikarz Łukasz Cieśla mają przygotować się "na pozew i proces".

Do wpisu Kani odniósł się na Twitterze Łukasz Cieśla. "Nowy standard w dziennikarstwie. Dzięki tt dowiaduję się, niespełna 30 minut po wysłaniu pytań, że zostanę pozwany. Za tekst, którego jeszcze nie napisałem" - skomentował.

Dorota Kania od 1 kwietnia jest członkinią zarządu Polska Press. Przejęła obowiązki Pawła Fąfary, który pod koniec marca został odwołany ze stanowiska. Wcześniej zarządzała działem krajowym "Gazety Polskiej Codziennie" i była redaktorką naczelną Telewizji Republika. 

(MNIE, 25.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.