Dział: PRASA

Dodano: Listopad 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Terlikowski autorem programu "Scena Dialog" we Wprost

"Scena Dialog" to program, w którym publicysta Tomasz Terlikowski rozmawia z przedstawicielami świata nauki, sztuki, polityki (screen Youtube.com/Wprost)

Publicysta Tomasz Terlikowski poprowadzi wideocast "Scena Dialog". Program w wersji video oraz audio będzie dostępny dla subskrybentów Wprost (AWR Wprost). Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 18 listopada.

"Scena Dialog" to program, w którym publicysta Tomasz Terlikowski rozmawia z przedstawicielami świata nauki, sztuki, polityki.

O czym jest nowy program Terlikowskiego?

Ideą programu jest szukanie porozumienia poprzez konstruktywną rozmowę i wzajemny szacunek. Program ma być odpowiedzią Wprost na głęboki kryzys debaty publicznej.

Kiedy oglądać?

Pierwszy sezon programu Scena Dialog obejmie 10 odcinków, które premierowo będą publikowane w czwartki o godz. 18.30. Pierwszy odcinek, którego gościem jest publicysta i eseista Tomasz Stawiszyński, będzie miał otwartą dystrybucję w serwisie Wprost.pl, natomiast kolejne będą dostępne wyłącznie dla użytkowników korzystających z płatnej subskrypcji. Dodatkowo wszystkie rozmowy Terlikowskiego ukażą się w formie podcastów.

Według danych Mediapanelu serwis Wprost.pl w październiku odwiedziło 6,63 mln użytkowników.

(BAE, 17.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.