Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reklama książki Mroza jednak pojawi się w Warszawie, miasto uchyliło decyzję ZTM

"Przepaść" to siódmy tom cyklu o Wiktorze Froście (screen: YouTube/Wydawnictwo Filia)

Reklama książki "Przepaść" autorstwa Remigiusza Mroza jednak pojawi się w pojazdach warszawskiej komunikacji miejskiej. Początkowo ją zablokowano, bo miała obrażać uczucia religijne.

"Tego się najstarsi górale nie spodziewali – miasto zablokowało nam reklamę w komunikacji miejskiej, bo okładka »Przepaści« obraża uczucia religijne. Czyli kolejny level życia w Polsce osiągnięty" - informował Mróz w mediach społecznościowych. Chodziło o obecny na okładce zakrwawiony medalik z Matką Boską.

Decyzję o niedopuszczeniu reklamy do publikacji podjął Zarząd Transportu Miejskiego, ale teraz została ona uchylona przez miasto. "Władze miasta uchyliły decyzję ZTM, więc Forsta wpuszczą do komunikacji miejskiej nawet z medalikiem" - napisał Remigiusz Mróz.

"Przepaść" to siódmy tom cyklu o komisarzu Wiktorze Forście. Akcja książki dzieje się w Zakopanem.

(MNIE, 27.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.