Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sigma Bis przeprowadzi kolejną kampanię promocyjną dla KPRM

Sigma Bis wygrała w październiku trzy przetargi na działania promocyjne KPRM (fot. Pawel Wodzynski/East News)

Sigma Bis wygrała kolejny przetarg organizowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Agencja przeprowadzi digitalową kampanię promocyjną. Wartość kontraktu to 813 tys. zł.

Należąca do skarbu państwa agencja będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie działań promocyjnych dotyczących kampanii społecznych i informacyjnych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. W przetargu udział wzięło siedem agencji. Jedynym kryterium udzielenia zamówienia była cena. To już trzeci przetarg organizowany przez KPRM, który Sigma Bis wygrała w październiku br. Poprzednie dotyczyły działań promocyjnych "Polskiego Ładu" i przeprowadzenia kampanii digitalowej projektu "[email protected] – Krajowe Repozytorium Obiektów Nauki i Kultury".

Sigma Bis to agencja założona przez PKN Orlen i Grupę PZU. Mimo wygrania aż trzech budżetów KPRM, wartość kontraktów wyniosła niewiele ponad 2 mln zł.

(KAP, 27.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.