Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Po podziale R4S Adam Hofman będzie zarządzał agencją Butterfly Strategies

Adam Hofman jest jednym z założycieli R4S Consulting (screen: YouTube/Wirtualna Polska)

Agencja R4S Consulting, jak pisaliśmy na Press.pl, podzieliła się na dwie spółki. Teraz znamy ich nazwy: Prostrategic Communication i Butterfly Strategies.

Partnerzy R4S Consulting, którzy podjęli decyzję o podziale dotychczas realizowanej działalności biznesowej, to Adam Hofman i Robert Pietryszyn oraz Mariusz Sokołowski i Michał Wiórkiewicz.

Jak wyjaśnia R4S Consulting w odpowiedzi na pytania "Presserwisu", "proces podziału spółki dopiero się rozpoczął, a towarzyszące mu formalności są w toku (...) Zespoły konsultantów podzielone zostały stosownie do planowanej specjalizacji nowych podmiotów. Pozwoli to zaoferować klientom możliwie najlepszy poziom obsługi i doradztwa".

Spółka Hofmana i Pietryszyna ma się specjalizować w przygotowywaniu i realizacji strategii komunikacyjnych i biznesowych. Ma także kontynuować obsługę klientów międzynarodowych przez biura w Pradze i Budapeszcie.

Druga spółka, zarządzana przez Sokołowskiego i Wiórkiewicza, ma skoncentrować się na działaniach public relations, przede wszystkim na komunikacji strategicznej, media relations i komunikacji kryzysowej.

(AMS, 26.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.