Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W listopadzie w TVP najdroższe mecze piłkarzy, w TVN - "Fakty"

Ceny reklam przy meczu Polska - Węgry sięgają 343,2 tys. zł (fot. Pixabay.com)

W listopadzie w Telewizji Polskiej najwyżej wyceniane są reklamy przy meczach eliminacyjnych do przyszłorocznego piłkarskiego mundialu, a w TVN - przy "Faktach".

W listopadzie polska reprezentacja piłkarska rozegra dwa ostatnie spotkania w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. 12 listopada Polska zagra z Andorą, a trzy dni później - z Węgrami.

Najdroższa reklama przy meczu Polska - Węgry, w przerwie po pierwszej połowie, kosztuje 343,2 tys. zł (biuro reklamy TVP czas przy meczach oferuje jedynie w tzw. sprzedaży łączonej obejmującej bloki w TVP 1 i TVP Sport). Ceny przy spotkaniu Andora - Polska dochodzą do 283 tys. zł. Dla porównania w listopadzie 2020 roku najdroższe reklamy były wokół transmisji meczu Włochy - Polska w ramach Ligi Narodów - 202,7 tys. zł.

Wśród najdroższych pozycji w listopadowym cenniku jest również serial "M jak miłość", przy którym ceny reklam osiągają 138,8 tys. zł (o 15,7 proc. więcej niż rok temu).

Z kolei w TVN najwięcej trzeba zapłacić za spoty przy "Faktach" - dochodzą do 82,1 tys. zł (wzrost o 6,1 proc.). Wysoko wyceniono także "Kuchenne rewolucje" - do 72,7 tys. zł (spadek o 7,5 proc.) i "Sport" po "Faktach" - do 71,5 tys. zł (wzrost o 12,6 proc.). 

Najwyżej wycenione reklamy wokół transmisji konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich kosztują 63,5 tys. zł. W cenniku są również bloki, które podlegają specjalnej wycenie.

(KOZ, 20.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.